O firmie

Zakład Mechaniki Maszyn ROLLER jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem, początki naszej działalności sięgają roku 1950, zajmowaliśmy się produkcją wyrobów stalowych i świadczyliśmy usługi związane z obróbką stali. Od roku 1980 poszerzyliśmy swoją działalność o projektowanie i budowę gilotyn do blach.

W latach 1990-92 zmieniliśmy profil produkcji na maszyny i urządzenia służące do produkcji opakowań z tektury falistej. Obok sprawdzonych rozwiązań mechanicznych została wdrożona nowa technologia w postaci coraz szerzej stosowanej elektroniki, (sterowanie, pozycjonowanie master & slive), dzięki czemu urządzenia produkowane w naszym zakładzie zyskały “nowy wymiar”. Najlepszym dowodem na to, jest z roku na rok powiększająca się liczba klientów nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Od 06 sierpnia 2003 r. należymy do Zrzeszenia Polskich Fleksografów.

Ze swojej strony oferujemy fachową pomoc, gwarancję wysokiej jakości produkowanych przez nas maszyn i urządzeń, pełen serwis pogwarancyjny, pomoc w realizowaniu zamówień klientów w zakresie konstrukcji, montażu, eksploatowania naszych produktów i wdrażania indywidualnych zleceń.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie produkcji noży do przetwórstwa tektury, ostrzenie i szlifowanie.